Koneperustukset teollisuuteen
Koneperustukset kaikkialle Suomeen
Teemme konepajoille ja teollisuuteen mm. teollisuuslattiat, koneperustukset, maarakennustyöt sisällä ja ulkona, timanttisahaukset,-poraukset ja -hionnat sekä epoksipinnoitukset.
Pisimmät kumppanuutemme ovat kestäneet jo puoli vuosisataa! Toteutamme vaativimmatkin koneperustukset kaikkialle Pirkanmaalle ja muualle Suomeen.
Soita Jussille 040 9022 752
tai pyydä tarjous jussi.haavisto@thaavisto.fi
Maarakennus T.Haavisto Oy toteutti mittavan koneperustuksen Ata Gears Oy:n uudelle Pietro Carnaghi-karusellisorville
Seitsemällä valukerralla betonia pumpattiin yhteensä 102 m³,
harjateräsraudoitteita asennettiin vähän yli kymmenen tonnia. Koneperustus pinnoitettiin Tikkurilan Temaoor 150 -epoksipinnoitteella.
Palvelumme konepajoille ja teollisuuteen mm: teollisuuslattiat, koneperustukset, maarakennustyöt sisällä ja ulkona, timanttisahaukset, hionnat ja epoksipinnoitukset.
”Yhteistyömme Maarakennus Haaviston kanssa on jatkunut jo yli 50 vuoden ajan niin sisällä tuotannossa kuin ulkonakin. Työt hoituvat joustavasti ja vaatimuksiamme tinkimättä toteuttaen. ” Ville Viinanen, Ata Gears
Soita Jussille 040 9022 752
tai pyydä tarjous
jussi.haavisto@thaavisto.fi